Наші курси

Индивидуальное обучение , Категория В ,

«Minimum»


Теорія в цьому пакеті викладається індивідуально для учня, що дозволяє гнучко підлаштуватися під зручний для учня графік та якісніше проводити процес підготовки. Пакет включає необхідну кількість практичних годин, що дозволяє студентам отримати початкові навички керування автомобілем, достатні для складання практичного іспиту в ТСЦ (але не впевненого руху по місту). Підходить для учнів, які вже знайомі з автомобілем, але вирішили пройти нормативний курс навчання та повноцінно опанувати аз водіння.

Програма курсу:

повний курс теорії (ПДР, будова та технічна експлуатація автомобіля, основи контраварійного водіння, перша медична допомога при ДТП, етика водія, адміністративна та кримінальна відповідальність)

ПРАКТИКА:

2 години руління на тренажері (теорія руління; правильний хват на кермі; вправа «маятник», «поворот-вирівнювання»; види перекатів однієї руки; перехват по ободу і перехресний перехват; швидкісне руління однією і двома руками).

2 години водіння на автосимуляторі (застосування навичок руління під час руху в умовах міста; перемикання механічної та автоматичної коробок передач; перелаштування при обгоні та випередженні; повороти та розвороти; користування знаками пріоритету під час проїзду перехресть; відпрацювання реакції при гальмуванні; вимірювання гальмівного шляху; режимів: від сонячної погоди до снігопаду та туману, імітація п’яного водіння, імітація відволікання під час їзди на телефон в автомобілі, імітація появи пішоходів та тварин на дорозі та навчання тому, як уникнути ДТП тощо).

34 годин водіння на автомобілі (відпрацювання отриманих навичок на автосимуляторі при русі в місті на автомобілі; габаритна підготовка; відпрацювання руління при проходженні поворотів та перелаштувань; сліпі зони; проїзд перехресть хрестоподібних, Т-подібних, V-подібних, з круговим рухом; розворот у три прийоми, заїзд заднім ходом у гараж, старт під гірку з ручника, проїзд пішохідних переходів, шляхопроводів, мостів; їзда в заторах, нічна їзда);
На спеціальному тренажері учень спробує вибратися з перевернутого автомобіля, звільнившись від пристебнутого ременя безпеки.

іспит в ТСЦ (автошкола подає автомобіль, на якому учень займався в автошколі, для складання фінального іспиту та отримання посвідчення водія, при цьому з учнем на іспиті буде присутній його інструктор).