Наші курси

,

«MINIMUM»


Пакет включає необхідну кількість практичних годин, що дозволяє студентам отримати початкові навички керування автомобілем, достатні для складання практичного іспиту в ТСЦ (але не впевненого руху по місту). Підходить для учнів, які вже знайомі з автомобілем, але вирішили пройти нормативний курс навчання та повноцінно опанувати ази водіння. Цей пакет доступний тільки для автоматичної коробки передач!

Програма курсу:

повний курс теорії (ПДР, будова та технічна експлуатація автомобіля, основи контраварійного водіння, перша медична допомога при ДТП, етика водія, адміністративна та кримінальна відповідальність)

ПРАКТИКА:

2 години руління на тренажері (теорія руління; правильний хват на кермі; вправа «маятник», «поворот-вирівнювання»; види перекатів однієї руки; перехват по ободу і перехресний перехват; швидкісне руління однією і двома руками).

2 години водіння на автосимуляторі (застосування навичок руління під час руху в умовах міста; перемикання автоматичної коробок передач; перелаштування при обгоні та випередженні; повороти та розвороти; користування знаками пріоритету під час проїзду перехресть; відпрацювання реакції при гальмуванні; вимірювання гальмівного шляху; режимів: від сонячної погоди до снігопаду та туману, імітація п’яного водіння, імітація відволікання під час їзди на телефон в автомобілі, імітація появи пішоходів та тварин на дорозі та навчання тому, як уникнути ДТП тощо).

34 години водіння на автомобілі (відпрацювання отриманих навичок на автосимуляторі при русі в місті на автомобілі; габаритна підготовка; відпрацювання руління при проходженні поворотів та перелаштувань; сліпі зони; проїзд перехресть хрестоподібних, Т-подібних, V-подібних, з круговим рухом; розворот у три прийоми, заїзд заднім ходом у гараж, старт під гірку з ручника, проїзд пішохідних переходів, шляхопроводів, мостів; їзда в заторах, нічна їзда);
На спеціальному тренажері учень спробує вибратися з перевернутого автомобіля, звільнившись від пристебнутого ременя безпеки.

іспит в ТСЦ (автошкола подає автомобіль, на якому учень займався в автошколі, для складання фінального іспиту та отримання посвідчення водія, при цьому з учнем на іспиті буде присутній його інструктор).