Місія, бачення та цінності DrivePRO

Місія, бачення та цінності DrivePRO


Наша місія: «Навчити водійської майстерності наших клієнтів та підвищити культуру водіння в Україні загалом. Ми мотивуємо учнів самостійно складати іспити, надаючи якісний сервіс із застосуванням сучасних технологій»

Стратегічне бачення: «Ми станемо першою автошколою, яка зможе готувати водіїв на найвищому рівні у країні»

Корпоративні цінності:

Ми працюємо, щоб задовольняти потребу наших клієнтів у якісній освіті, тому ми створили унікальну систему навчання, яка дозволяє забезпечити високу результативність при складанні іспитів.

Ми – не просто група засновників та співробітників, ми команда однодумців, які рухаються в одному напрямку та працюють як єдине ціле, тому наша компанія проводить багато заходів для підтримки корпоративного духу та дуже цінує внесок кожного члена команди у розвиток нашого бізнесу.

Взаємини в нашій компанії побудовані на принципах порядності та відповідальності по відношенню до співробітників, ділових партнерів та клієнтів, тому ми завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання та нетерпимі до підлості і обману.

Нашою головною конкурентною перевагою є колосальна мотивація учнів до досягнення поставленої мети, тому протягом усього навчання ми постійно контактуємо і підтримуємо учнів, формуючи правильний настрій на результат.

Ми позиціонуємо себе як європейська автошкола, тому вкладаємо кошти у нове обладнання для класів, використовуємо сучасні комп'ютерні технології та надійні сучасні автомобілі, розробляємо програму навчання, спираючись на досвід передових країн Європейського Союзу.

Ми вирішили бути реалістами і вимагати від себе неможливого, прагнути щодня удосконалювати себе і наш сервіс, тому сприймаємо будь-які зауваження від наших клієнтів за можливість стати краще.

Наша команда націлена не лише на якісний результат, а й на яскравий процес самого навчання, тому лише у нас в автошколі, відвідуючи позакласні заходи, учні одержують величезний заряд позитиву та яскраві спогади на довгі роки.

Ми завжди надаємо лише якісні послуги і за цим бачимо майбутнє, тому ніколи не прагнемо отримати короткострокову вигоду шляхом погіршення якості.

Кожен член нашої команди з любов'ю ставиться до своєї справи, не боячись будь-яких проблем і складнощів, наполегливо працює і постійно чомусь навчається. Тому ми беремо на роботу лише людей із величезною силою волі та наполегливістю.

Ми завжди і за будь-яких обставин залишаємося ввічливими та з повагою ставимося до наших клієнтів, ділових партнерів та органів державної влади, тому розробили Кодекс етики нашої компанії, який обов'язково дотримується всіма членами команди.