Наші автомобілі

Наші автомобілі


 

Driving Simulator

Після того, як ми відвідали декілька європейських країн і протестували всі найкращі запропоновані варіанти автосимуляторів, ми обрали, на наш погляд, найбільш реалістичний і найкращий симулятор для автошколи, який можна знайти в Європі в даний момент. За словами виробника, ми перша східноєвропейська Автошкола, яка замовила цей симулятор з Німеччини. Тому ми самостійно переклали його інтерфейс. Так що аналогів ви точно не знайдете. На ньому ви зможете ефективно та безпечно відпрацювати кожен етап навчального плану, починаючи зі знайомства з органами управління та до маневрування в гірській місцевості, мегаполісі, або на сільській дорозі чи автомагістралі, в умовах дощу, снігу, туману, а також зможете перевірити та удосконалити час реакції у небезпечних ситуаціях. Пересівши в автомобіль після кількох занять на симуляторі, ви швидше адаптуєтеся і почнете виконувати складніші елементи, а не витрачатимете час на вивчення основ управління.

Toyota Camry 2021 року

Наш абсолютно новий седан Toyota Camry 2021 року з автоматичною коробкою перемикання передач, який дозволить отримувати ще більше задоволення від практичних занять. Це сучасне авто з кнопкою старт-стоп, електронним ручником та іншими технологіями. Погодьтеся, вчитися водінню на автомобілі із салону вдвічі приємно.

 

Skoda Octavia A7 2019 року та Skoda Octavia A8 2020 року

Наші абсолютно нові седани Skoda Octavia A7 та Skoda Octavia A8 2019 та 2020 років випуску з автоматичною та механічною коробками передач. Просторий салон, приємні матеріали, шумоізоляція. Ці автомобілі ідеально підійдуть учням, які цінують комфорт. А8 – сучасний автомобіль з кнопкою старт-стоп, електронним ручником та іншими технологіями. Погодьтеся, вчитися водінню на автомобілі із салону вдвічі приємно.