Внутрішній іспит

Внутрішній іспит


Внутрішній іспит складається з двох частин: теоретичної та практичної. Під час внутрішнього іспиту, під час перевірки ваших знань та умінь, ми націлені справедливо оцінити рівень підготовки наших студентів. Після успішного складання наших іспитів, Ви з легкістю складете теорію та практику в Сервісному центрі.

Внутрішній іспит з теорії складається із двох квитків з 20 питань. Ви маєте право на 2 помилки. До внутрішнього іспиту допускаються учні, які пройшли 100% тестових питань. Форма здачі – на будь-якому зручному гаджеті, що дозволяє викладачеві відразу оцінити знання учня. Питання та рисунки до них на внутрішньому іспиті повністю відповідають квиткам до ТСЦ. Іспит приймається на останньому занятті з теорії. У разі неуспішної спроби призначається день перескладання. Усі перездавання теорії в автошколі абсолютно безкоштовні.

Внутрішній іспит з практики полягає у тестуванні отриманих студентом знань з ПДР та основ безпеки під час руху у міських умовах. Також перевіряється виконання необхідних ТСЦ елементів (паралельна парковка, паркування заднім ходом, рух під гірку з ручника, розворот у три дії тощо). Наш іспит повністю відповідає Інструкції про прийняття іспитів у ТСЦ.