DrivePRO гарантує

DrivePRO гарантує


Кожен учень має право отримати необхідну інформацію про свого інструктора з водіння, а також індивідуально складати графік практичних занять на авто симуляторі і автомобілі.

Ви можете без пояснення причин до початку теоретичних занять розірвати укладений з нами договір та повністю повернути оплачений Вами аванс. Також ви маєте право з об'єктивних причин перервати навчання в будь-який момент і повернути собівартість невідкатаних Вами практичних занять до закінчення теоретичної частини навчання.

Якщо Ви будете незадоволені інструтором з водіння, у Вас є право продовжити навчання з іншим інструктором.

За умов виконання учнями всіх передбачених програмою навчання вимог, ми беремо на себе відповідальність за Ваш поступовий прогрес та успіх у здачі контрольних тестів.

Інструктори з практики автошколи DrivePRO будуть вчасно подавати автомобіль до місця зустрічі з учнем. Допускається запізнення не більше ніж на 15 хвилин і лише з об'єктивних причин. Більш тривале запізнення є приводом для перенесення заняття за бажанням учня або додаткового відпрацювання втраченого навчального часу.

Ми надаємо Вам можливість не чекати на закінчення навчання всіх членів вашої групи, а індивідуально, незалежно від когось, призначити собі дату складання внутрішнього іспиту з практичної частини навчання.

Ми гарантуємо, що під час практичних занять, інструктор не робитиме необґрунтованих та небажаних пауз у навчанні. Телефонні дзвінки можуть бути здійснені лише з дозволу учня. Урок може бути закінчено не раніше ніж на 5 хвилин з урахуванням часу для аналізу зроблених помилок та ознайомлення учня з планом наступного заняття.