Європейська автошкола Drive PRO на Васильківській сьогодні розгляне разом із Вами це цікаве питання.

Автомобіль – це своєрідне чудо техніки, яке постійно вдосконалюється та розвивається.
Розвиток авто індустрії набрав надзвичайно стрімких обертів, щороку з’являються все нові і нові моделі автомобілів.
Більше того, в Україні ми не бачимо повністю модельного ряду провідних виробників, наприклад, BMW, Audi, TOYOTA, Hyundai, оскільки їх просто не постачають на наш ринок.

А Ви знаєте, хто був першим винахідником автомобіля?

Ми не можемо не згадати про легендарного Леонардо Да Вінчі, який був першим хто взагалі зробив креслення автомобіля, правильно сказати креслення пристрою, що рухається самостійно. Більше того, Леонардо Да Вінчі навіть зробив візок із пружинним двигуном, але цей пристрій не здобув визнання та популярності.

Вважається і так визнано, що винахідником першого автомобіля був Карл Бенц, який змайстрував три колісний автомобіль. Його автомобіль мав бензиновий двигун, який у 1883 році винайшов Готліб Даймлер. Проте саме Карл Бенц повноправно міжнародно визнаний як “винахідник автомобіля”, тому що виконав усі необхідні дії для такого визнання – розробка конструкції автомобіля, оформлення патенту, спорудження зразка та його випробування, тощо.
Цікавим є той факт, що Карл Бенц разом Готлібом Даймлером заснували компанію щодо випуску автомобілів, яка сьогодні є всесвітньою відомою, і має назву – Мерседес.

Drive PRO – у нас ще багато є цікавого для Вас, і з нами буде Вам, що ще дізнатися!)

Сучасна автошкола на Васильківській, голосіївський район, м. Виставковий центр.