Автошкола Drive PRO попереджає, що у Голосіївському районі буде проводитись планова перевірка ТЗ поліцейськими. У зв’язку з тим, що зараз триває місячник безпеки дорожнього руху у такий спосіб національна поліція хоче боротись з п’яними водіями і шукати викрадені авто. Це дозволить зменшити кількість п’яних водіїв на дорогах, а також часті випадки викрадення автомобілів.

За словами Ігоря Бабича, який є начальником Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України, кількість викрадених автомобілів просто величезна. На даний момент їх налічується понад 7 тисяч. Транспортні засоби матимуть право зупинити, якщо марка авто підходить під марку викраденої машини. Номерний знак можна замінити на будь-який, а техпаспорт можна підробити, саме тому підставою для перевірки буде однакова марка з викраденим авто. Заодно перевірятиметься стан водія, чи не п’яний він. Щоб уникнути зупинок без підстави, кожен інспектор матиме при собі список викрадених автомобілів і пред’являтиме його водієві. Це дозволить не повторювати тих безпідставних зупинок, які були під час ГАІ.
Місячник буде проводитись до 12 вересня. За цей час буде посилено поліцейські патрулі на дорогах. Можливе залучення Нацгвардії.

Автошкола Drive PRO на Васильківській 53 А, Голосіївський район, ВДНХ завжди ділиться актуальними новинами.