Гарна якість доріг: невже тільки мрія для українців?

У наш час немає жодного водія, який не звертає увагу на дороги, їх якість, рівень будівництва… Хоча можливо є такі “камікадзе”, які не шкодують своє авто та готові викласти кругленьку суму за ремонт та технічний огляд. Таких людей або взагалі немає, або їх одиниці.
Звісно, якщо ми будемо говорити про великі міста, то дійсно можуть бути гарні дороги, їх будуть час від часу ремонтувати, а ось дороги поза населеними пунктами дуже рідко піддаються ремонту – “ямковий” ремонт може бути, а ось капітальний ремонт – це вже складніше питання…
Пр цьому страждають усі водії!

На якому місці Україна у рейтингу якості доріг?

Закономірним є результат рейтингу Всесвітнього економічного форуму щодо якості доріг із розрахунку показників держав – охоплення цих доріг та їхнього стану. Зокрема, перше місце посіли Об’єднані Арабські Емірати, у яких рейтинг склав 6,5 із 7 можливих. Серед найкращих країн за якістю доріг є такі Сінгапур, Нідерланди, Японія, Франція, Швейцарія, Австрія та інші.
Щодо України – наші дороги отримали оцінку – 2,4 – ми на 134 місці із 138 учасників відповідного всесвітнього рейтингу.
Такі результати повинні змушувати замислюватися кожного з нас та нашу владу, ми повинні прагнути реальних та дієвих змін. Ми можемо багато чого зробити, питання – чи прагнемо ми цього?
Якщо хтось бажає детальніше ознайомитися із рейтингом якості доріг від Всесвітнього економічного форуму, ми долучаємо для Вас посилання:https://cdn.riastatic.com/photos/pictures/common_test...
Будьте обережні на дорогах!