Нова ініціатива від Національної поліції

У Верховній Раді України зареєстрований законопроект щодо внесення змін до Закону України “Про національну поліцію” – передбачена значна кількість нововведень, які повинні посприяти, зокрема, і захисту поліцейських від нападів водіїв транспортних засобів.
Це питання сьогодні є надзвичайно актуальним, оскільки неодноразово зафіксовані спроби завдати тілесної шкоди співробітникам Нацполіції, а також реальні випадки нанесення різного ступеня тілесних ушкоджень.
У зв’язку з цим цілком зрозумілим та розумним кроком є формування норми закону, яка б забороняла відповідні протиправні дії зі сторони водіїв автомобілів.

Яким чином можливо вирішити цю проблему?

Є пропозиція запровадити заборону виходити водіям з авто, яких зупинила Нацполіція, оскільки у разі коли водій вийде з власного авто, це буде розцінюватися як непокора вимогам поліцейського.
Такий досвід притаманний багатьом країнам світу.
Особиста наша думка – як автошколи – запровадження відповідної зміни до законодавства є дійсно правильним кроком, оскільки це буде сприяти правильній оцінці та вирішенню дорожньої ситуації, наприклад, порушення правил дорожнього руху відповідним водієм, а також це повинно стати запорукою спокійної поведінки водіїв, тому що дуже часто має місце неадекватна оцінка та дії зі сторони водіїв, які намагаються фізичним способом – тиском щось довести поліцейським.
Що не менш важливим є той факт, що кожен водій повинен поважати роботу співробітників Національної поліції, оскільки вони мають обов’язки щодо регулювання дорожнього руху, оформлення протоколів про факт адміністративного правопорушення вчиненого водієм, і в цей самий час можуть наражатися на небезпеку.