Корисна рубрика від автошколи Drive Pro  на Васильківській, Голосіївський район, м. Виставковий центр для усіх водіїв транспортних засобів: 
Що необхідно знати будь-якому водію?

Сьогодні варто бути обережними на дорозі, звісно, не порушувати правила дорожнього руху.

Що ж змінилося по відношенню до учасників дорожнього руху?

Екіпажі поліції обладнанні фронтальними та боковими спецзасобами. Вони призначенні для фіксування подій, що відбуваються. Також поруч з нагрудним знаком працівника поліції розміщено спецыальну особисту відеокамеру, яка фіксує увесь процес у відео і аудіо режимах.

Отже, будьте уважними, пам’ятайте, що розмова може фіксуватися, тому поводьтесь як слухняні громадяни, які знають свої права і обов’язки та поважають роботу поліції.

А тому не радимо Вам, вдаватися до старих звичок дачі неправомірної вигоди, оскільки це може призвести до кримінальної відповідальності, адже не забувайте – пропозиція неправомірної вигоди чи надання такої – це також кримінальне правопорушення. А також у Вас з’явиться можливість переглянути відеозапис із власними маневрами,які законодавець відмічає як порушення правил дорожнього руху, що у свою чергу призводить до адміністративної відповідальності.