Наші автомобілі

Наші автомобілі


Driving Simulator

Після того, як ми відвідали декілька європейських країн і протестували всі найкращі запропоновані варіанти автосимуляторів, ми обрали, на наш погляд, найбільш реалістичний і найкращий симулятор для автошколи, який можна знайти в Європі в даний момент. За словами виробника, ми перша східноєвропейська Автошкола, яка замовила цей симулятор з Німеччини. Тому ми самостійно переклали його інтерфейс. Так що аналогів ви точно не знайдете. На ньому ви зможете ефективно та безпечно відпрацювати кожен етап навчального плану, починаючи зі знайомства з органами управління та до маневрування в гірській місцевості, мегаполісі, або на сільській дорозі чи автомагістралі, в умовах дощу, снігу, туману, а також зможете перевірити та удосконалити час реакції у небезпечних ситуаціях. Пересівши в автомобіль після кількох занять на симуляторі, ви швидше адаптуєтеся і почнете виконувати складніші елементи, а не витрачатимете час на вивчення основ управління.

 

 

 

Skoda Octavia A8 2020 року

Наш абсолютно новий седан з механічною коробкою передач. Просторий салон, приємні матеріали, шумоізоляція. Цей автомобіль ідеально підійде  учням, які цінують комфорт. А8 – сучасний автомобіль з кнопкою старт-стоп, електронним ручником та іншими технологіями. Погодьтеся, вчитися водінню на автомобілі із салону вдвічі приємно.

 

 

 

Дві Skoda Octavia A7 2019 року

Skoda Octavia A7 – це надійний і сучасний седан, який здатний забезпечити комфорт та безпеку під час кожної вашої поїздки. Цей автомобіль привертає увагу своїм стильним дизайном і збалансованими характеристиками. Завдяки високій маневреності, легкому керуванню та хорошій видимості з керма, Skoda Octavia A7 допоможе вам з легкістю освоїти різні дорожні ситуації. Ви будете впевнено керувати автомобілем, впевненіше реагувати на дорожні знаки та інші учасники руху.

 

 

 

Skoda Scala 2023 року

Skoda Scala – це компактний хетчбек, який приваблює своїм сучасним дизайном і передовими технологіями. Він оснащений надійними системами безпеки та комфортними функціями, що роблять водіння легким і приємним досвідом. Зручний салон автомобіля дозволить вам легко засвоїти всі необхідні навички водіння. Просторість салону забезпечить комфортне розташування водія і пасажирів, а великі вікна забезпечать відмінну видимість на дорозі.

 

 

 

Toyota Camry 2021 року

Наш абсолютно новий седан Toyota Camry 2021 року з автоматичною коробкою перемикання передач, який дозволить отримувати ще більше задоволення від практичних занять. Це сучасне авто з кнопкою старт-стоп, електронним ручником та іншими технологіями. Погодьтеся, вчитися водінню на автомобілі із салону вдвічі приємно.