Наші інструктори та викладачі

Наші інструктори та викладачі


 

Олексій

Олексій, 39 років – інструктор на автомобілях Skoda Octavia з механічною та автоматичною коробками передач. Освіта вища юридична. Має 21-річний досвід керування легковим автомобілем. Даний досвід дозволяє з першого уроку оцінити якість підготовки свого учня (якщо така є), його сильні і слабкі сторони, вносити корективи в програму підготовки. Олексій приділяє особливу увагу проблемним аспектам водіння, які викликають складнощі у конкретного новачка, а також навчає тим навичкам, які необхідні всім людям, які планують їздити на машині по сучасному мегаполісу (маневруванню, в обмежених умовах, парковці, руху заднім ходом тощо). З першого уроку з Олексієм Ви перестанете боятися їздити в міському режимі. Уроки з ним не перетворюються на сірі будні, учні йдуть на заняття з гарним настроєм. Окрім отриманих знань, він дарує ще й безліч позитивних емоцій, що теж важливо. Хочете швидко навчитися водінню, тоді приходьте до нашої школи на уроки до Олексія.

Андрій

Андрій – 37 років, інструктор на Skoda Octavia із автоматичною коробкою передач. Має більше 19 років стажу водіння на легкових автомобілях як з механічною, так і автоматичною трансмісією. Практикує індивідуальний підхід до кожного студента, що дозволяє успішно опанувати всі необхідні навички та прийоми водіння. Також у Андрія за плечима технічна освіта та понад 7 років педагогічного стажу у Вищій школі. Тому на теоретичних заняттях, які він проводить у приємній та невимушеній атмосфері, Ви з легкістю зможете засвоїти матеріал, необхідний для складання іспитів. Як на теоретичних, так і на практичних заняттях, Ви завжди відчуватимете толерантне та поважне ставлення до себе. Приходьте до нас і переконайтесь у цьому самі!

Валерій

Валерій, 35 років — засновник та директор автошколи, має дві вищі освіти. Проводить практичні заняття на Toyota Camry та Skoda Octavia A8. Має 18 років водійського стажу, з них 8 років – як автоінструктор. Навчає іноземців англійською та французькою мовами. Після проходження курсу контраварійної підготовки, опанував та застосовує у навчанні навички швидкісного руління, екстреного гальмування, виходу із занесення та ін. Також викладає ПДР, забезпечує юридичний захист учнів під час складання іспитів у ТСЦ та навчає майбутніх інструкторів для роботи в автошколі. За 8 років провів понад 10 000 навчальних годин. Уроки Валерія – це постійний аналіз помилок, моделювання нових завдань та пошук їх вирішення. Після завершення курсу на навчальному автомобілі інструктор зможе пересісти з вами у ваш особистий автомобіль та допомогти адаптуватися до його габаритів та функцій управління. Добре знаючи місто Київ, Валерій має в запасі величезну кількість перехресть та небезпечних місць, де зможе перевірити знання ПДР та вміння справлятися з труднощами.

Дар’я

Дар’я, 33 роки – заступник директора автошколи, освіта вища, викладач ПДР, поставила рекорд ТСЦ за швидкістю проходження тестів під час атестації. Також викладач практичних занять на симуляторі. Її точні та ідеальні знання ПДР роблять лекції корисними та інформативними. Як чудовий водій, який також проходив повний курс контраварійної підготовки, вона ділиться своїм досвідом та історіями з життя, що надає заняттям різноманітності. А 99% її учнів складають іспити з теорії з першого разу! На лекціях ніколи не буває нудно, а кожне заняття відбувається легко і на позитивній хвилі.

Єгор

Єгор – інструктор із тренажерної підготовки: руління та автосимулятор.

Олександр

Олександр – інструктор на автомобілях Skoda Scala та Skoda Octavia A7(механіка)