Питання/відповіді

Питання/відповіді


Навчання триває від 2,5 місяців, все залежить від обраного Вами курсу.

Тільки кількістю практичних занять та вартістю. Також, в деякі курси входять заняття з контраварійного водіння. Теоретичний курс учні вивчають у групах за визначеним розкладом (окрім індивідуального навчання).

Ні. Все вже включено у вартість. На сайті Ви бачите кінцеву вартість навчання.

Формально учень не є водієм. Згідно з ПДР, водієм вважається інструктор. Всі автомобілі автошколи оснащені додатковими педалями та дзеркалами заднього виду для інструктора, тобто саме він відповідальний за автомобіль.

Ви можете записатися в нашу школу як за адресою вул. Васильківська, 53А, так і дистанційно. Нам потрібні будуть Ваші документи (паспорт з пропискою та ідентифікаційний номер) і авансовий платіж, після чого ми зарахуємо Вас у групу.

Внутрішній іспит, як і в ТСЦ, буде складатися з двох етапів – теорія і практика.

Після проходження навчання, автошкола видає кожному учню свідоцтво (зараз вони в електронному вигляді), учень відправляється в ТСЦ на іспити. Теоретичний іспит учень може складати у зручний для нього час (звісно, ми все пояснимо щодо процедури здачі іспиту), на практичний іспит кожен учень в індивідуальному порядку відправляється зі своїм інструктором на тому самому авто, на якому проходив навчання і складає іспит в присутності свого інструктора та інспектора. Автошкола підтримує і супроводжує учнів не лише протягом навчання, а і під час складання іспитів, аж до моменту отримання водійського посвідчення.

Меддовідка щодо придатності до керування транспортним засобом має спеціальну, встановлену законодавством форму, в ній зазначається категорія та безпосередньо придатність до керування транспортними засобами цієї категорії. Ваша особистість на ній підтверджується за допомогою фото. Проходження відповідного медогляду до початку практичних занять в автошколі і наявність такої меддовідки – обов’язкова вимога законодавства для кожного учня автошколи.

Так, Ви можете проходити навчання на категорію «В», починаючи з 16 років. Але саме водійське посвідчення Ви зможете отримати лише коли Вам виповниться 18 років.

Можна, але, звісно, краще бути присутнім на всіх лекціях. Бо деякі теми складно досконало вивчити самостійно, а на лекціях Вам одразу дадуть відповіді на всі питання. В будь-якому випадку, всі теми у нас є в відеозаписах, Ви зможете їх самостійно переглянути. І пам’ятайте, що чим більше часу Ви приділятимете навчанню, тим кращими будуть Ваші результати.

Графік практичних занять виключно індивідуальний. Ви погоджуєте його з інструктором і займаєтеся у зручний для Вас час (інструктори працюють і по буднях, і у вихідні дні, і рано вранці і пізно ввечері, якщо це знадобиться).

Практика проходить паралельно з теорією. Починається вона на 3-4 тижні пізніше, одразу після вивчення базових правил дорожнього руху.

Зараз ми навчаємо тільки на категорію «В». Якщо Ви маєте відкриту категорію «С» і вище, Ви зможете пройти у нас практичну частину з категорії «В» для підготовки до іспиту в ТСЦ.

В Територіальному Сервісному Центрі вартість держмита складає 25 грн. за теорію і 13 грн. за практику без урахування комісії банка. Також, там треба буде внести оплату за виготовлення пластикової картки під водійське посвідчення. На кількість спроб складання іспиту з теорії та практики обмежень немає. Практику можна повторно складати через 10 днів.