Загальна інформація

Загальна інформація


Ніякого нудного зачитування правил лектором! На вас чекають структуровані презентації виконані в новому форматі Prezi з ілюстраціями, життєвими прикладами та захоплюючими відео. Також Вас чекають інтерактивні ігри для кращого сприйняття матеріалу та особлива увага до вирішення теоретичних білетів. На Вас чекає дуже корисний та цікавий тренінг з домедичної допомоги, на якому Ви матимете змогу потренуватися родити серцево-легеневу реанімацію на спеціальному обладнанні. Юрист проведе окрему лекцію з юридичної відповідальності водія для кожної групи.

Чому це важливо? Тому що Вам не потрібно більше тримати важіль перемикання передач, торкаючись, щоб потрібну передачу «не вибило», а також розкручувати кермо на складних елементах без гідропідсилювача. Зосередьтеся на навчанні та отримуйте справжнє задоволення від водіння.

Досвідчені інструктори, які знають абсолютно все про складання іспитів в ТСЦ та випустили не одну сотню учнів на дороги Києва. Хочете бути впевненими у позитивному результаті навчання? Тоді Вам точно треба до нас! Якщо ж Ви вже маєте права, але боїтеся чи відчуваєте себе не цілком упевнено на дорозі, то вони з радістю навчать Вас всьому, що знають, а також Ви зможете відпрацювати всі маршрути та напрямки без територіальних обмежень.

Гнучкий індивідуальний графік практичних занять. Вам надається повна свобода у взаємодії з інструктором і Ви завжди зможете підібрати зручний для Вас час, а також попрактикувати їзду в будь-яку погоду та час доби.

На спеціально обладнаному майданчику наші учні відпрацьовують різноманітні елементи контраварійного та екстремального водіння, виходи із заносів, екстрене гальмування, все те, що неможливо виконати на звичайному навчальному майданчику, або в місті.

Під час укладання договору Ви вносите встановлений аванс розміром 5000 гривень і вже можете відвідувати лекції. Залишкова сума виплачується на початку практичних занять.

У будь-який обраний Вами пакет навчання входить ПОВНИЙ курс лекцій та обрана кількість практичних уроків БЕЗ ДОПЛАТИ ЗА ПАЛИВО. Ми за чесність та відкритість у відношенні з учнями.

Навчаючись в автошколі DrivePro, Ви особисто будете знайомі з керівництвом і завжди можете звернутися з питаннями, що Вас цікавлять, а також, внести свої пропозиції. Ми працюємо з Вами та для Вас, щоб зробити процес навчання максимально ефективним та цікавим.

Як елемент контраварійної підготовки в рамках невеликого курсу розрахованого максимум на трьох осіб.

Грамотне навчання специфіці зимового водіння в загальному пакеті послуг, а також індивідуально. Ви більше не боятиметеся сісти за кермо взимку, а так само вважати цей час непридатним для навчальної їзди.