Наші курси

Категория В ,

«Minimum»


Цей курс рекомендується ТСЦ, як нормативний та оптимальний для підготовки учнів, які хоч і не мали досвіду водіння, але швидко навчаються новому та мають хорошу координацію, реакцію та швидкість прийняття рішення. У разі успішного завершення даної програми навчання такий учень здатний не лише скласти іспити, але й безпечно керувати автомобілем у різних дорожніх умовах.

Програма курсу:

повний курс теорії (ПДР, будова та технічна експлуатація автомобіля, основи контраварійного водіння, перша медична допомога при ДТП, етика водія, адміністративна та кримінальна відповідальність).

ПРАКТИКА:

2 години руління на тренажері (теорія руління; правильний хват на кермі; вправа «маятник», «поворот-вирівнювання»; види перекатів однієї руки; перехват по ободу і перехресний перехват; швидкісне руління однією і двома руками).

2 години водіння на автосимуляторі (застосування навичок руління під час руху в умовах міста; перемикання механічної та автоматичної коробок передач; перелаштування при обгоні та випередженні; повороти та розвороти; користування знаками пріоритету під час проїзду перехресть; відпрацювання реакції при гальмуванні; вимірювання гальмівного шляху; режимів: від сонячної погоди до снігопаду та туману, імітація п’яного водіння, імітація відволікання під час їзди на телефон в автомобілі, імітація появи пішоходів та тварин на дорозі та навчання тому, як уникнути ДТП тощо).

34 години водіння на автомобілі (відпрацювання навичок, отриманих на автосимуляторі, під час руху по місту на автомобілі; габаритна підготовка; відпрацювання руління при проходженні поворотів та перелаштувань; сліпі зони; проїзд перехресть хрестоподібних, Т-подібних, V-подібних, з круговим рухом; розворот у три прийоми, заїзд заднім ходом у гараж, старт під гірку з ручника, проїзд пішохідних пішоходів, шляхопроводів, мостів, їзда в заторах, нічна їзда);
На спеціальному тренажері учень спробує вибратися з перевернутого автомобіля, звільнившись від пристебнутого ременя безпеки.

іспит в ТСЦ (автошкола подає автомобіль, на якому учень займався в автошколі, для складання фінального іспиту та отримання посвідчення водія, при цьому з учнем на іспиті буде присутній його інструктор).