Чим відрізняються ПДР в різних країнах?

Багато країн мають особливості, які потрібно враховувати при водінні, тому у ПДР інколи зустрічають дивні правила. Наприклад, у Данії, перед тим, як рушити, Ви маєте перевірити повністю весь автомобіль. Під цим мається на увазі і заглядання під авто, і перевірка чи немає там, випадково, сплячої дитини.

В США, а саме у Мінессоті, Вас можуть оштрафувати за горилу, яка їде на задньому пасажирському сидінні, бо по правилам вона має їхати лише спереду, біля водія. У штаті Пенсільванія, Ви зобов’язані заховати свій автомобіль, якщо він злякав коня. А в Італії обо’язковим є пристібування ременями безпеки свого чотирилапого улюбленця.

Ви маєте знати, що отримаєте штраф якщо їздитимете без сорочки у Таїланді, при цьому неважливо якої статі порушник. У штаті Кентукі, дівчатам у купальнику за кермом варто мати при собі засоби самозахисту або ж супрорвід з двох поліцейських. У Німеччині до цього ставляться ліберально і оскільки автомобіль – приватна власність, Ви можете їздити голяком, але рекомендується хоча б взувати зручне взуття, бо інакше можна не отримати страховку у випадку аварії.

Мексиці ПДР забороняє фарбуватись за кермом жінкам і голитись чоловікам.

Як не дивно, але ці правила справді діють і часто мають логічне обгрунтування.